[Wiadomości] Mąciciele

Naciąłem się już na kilka postaci, które okazały się albo kompletnymi mitomanami siejącymi dezinformację (celowo, bądź z powodu własnego zagubienia), albo agenturą mającą na celu rozbijanie inicjatyw oddolnych. Tych, których manipulacje potwierdziłem zamieszczę poniżej, aby ostrzec innych.

  1. Postaci Pana Wojciecha Olszańskiego vel Aleksander Jabłonowski postanowiłem przyjrzeć się samemu i wyniki mojego śledztwa przedstawiam na pod-witrynie. Później informacjami na jego temat podzielił się jeszcze Pan Patlewicz.
  2. Kolejnym, który działa na przejęcie ruchów oddolnych jest Pan Jan Sposób. Poznałem go przy pracy nad listą społeczną 1Polska, ale jemu też poświęciłem osobną podstronę.
  3. Paweł Kukiz został wypromowany na lidera tzw. „środowisk alternatywnych” dla zagospodarowania wyborców o poglądach patriotycznych, którzy jednak nie chcieli poprzeć PiS-u (ostatecznie środowisko oburzonych nie otrzymało żadnej „jedynki” na listach). Analogicznie jako alternatywa dla PO powstała Nowoczesna, a dla SLD Razem – wszystko ustawione przez tych samych władców marionetek. Na ten moment uważam, że na polskiej scenie politycznej nie ma sił, które nie byłyby sterowane przez służby, loże i mafie (być może wyjątkiem jest Ruch Narodowy, ale głowy nie dam, Kukiz też rzucał fajne hasła, a po owocach poznaliśmy jego prawdziwe zamiary). Jeśli w tych partiach są nawet dobre osoby, to najwyraźniej ich wysiłki są skutecznie trwonione.
  4. Marian Kowalski, Paweł Chojecki i Kamil Całek również działają na szkodę ludzi dążących do zgody i wolności.
  5. Pana „hrabiego” i „prezydenta II RP” Zbigniewa Potockiego prześwietlił Pan Radosław Patlewicz publikując kilka materiałów (1, 2, 3) na jego temat. Można też zobaczyć wywiad u Marcina Roli, albo wypowiedzi posła Roberta Majki u Mossakowskiego.
  6. Andrzej Sulima to kolejna postać, której co najmniej podejrzane wprowadzanie zamętu udało mi się potwierdzić. Znam przebieg jednego z prowadzonych przez niego warsztatów, jak również zapoznałem się z materiałami przez niego dostarczonymi. Nic nie złożyło się w całość. Twierdzi on, że potrafi stworzyć urządzenia działające w pewien sposób, że ma dowody, a nie potrafi ich przedstawić. Nic na potwierdzenie wygłaszanych tez.
  7. O Gościu Niedzielnym przydałby się również osobny wątek, ponieważ z ich redakcją także wymieniłem sporo maili jednak na ten moment jedynie napomknę, że chodziło o oskarżenia rządu Syryjskiego o atak chemiczny na własną ludność, który już po kilku dniach został zaliczony do grona ustawek przeprowadzonych przez USrael, tym razem rękami „białych hełmów”. Donosiły o tym nie tylko media syryjskie i rosyjskie, ale również angielskie i niemieckie, natomiast w Gościu Niedzielnym nie ukazało się żadne sprostowanie o które prosiłem. Kilka dni po sfingowanym zamachu wojska Izraelskie zabiły 60 Palestyńczyków protestujących przeciwko żydowskiemu apartheidowi w Palestynie. Gość Niedzielny jest propagandową tubą anty-rosyjską i pro-USraelską, czyli zamiast rzetelnej pochwały lub krytyki, bezczelnie kłamią.
  8. Moje ogromne wątpliwości wzbudzają jeszcze takie osoby jak Grzegorz Braun, Krzysztof Bosak, Paweł Tanajno, Michał Kołodziejczak, Hubert Czerniak, Justyna Socha.
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s