[Wiadomości] Konfabulanci

Naciąłem się już na kilka postaci, które okazały się albo kompletnymi mitomanami siejącymi dezinformację (celowo, bądź z powodu własnego zagubienia), albo agenturą mającą na celu rozbijanie inicjatyw oddolnych. Tych, których manipulacje potwierdziłem zamieszczę poniżej, aby ostrzec innych.

  1. Pana „hrabiego” i „prezydenta II RP” Zbigniewa Potockiego prześwietlił Pan Radosław Patlewicz publikując tak merytoryczny materiał (1, 2, 3), że nie trzeba już chyba nic dodawać w tym temacie. Jego pychę i manipulacje można zobaczyć w wywiadzie u Marcina Roli, a poseł Robert Majka obnaża jego wymysły u Mossakowskiego. Cóż, jeśli fakty przeczą teorii, tym gorzej dla faktów.
  2. Postaci Pana Wojciecha Olszańskiego vel Aleksander Jabłonowski postanowiłem przyjrzeć się samemu i wyniki mojego śledztwa przedstawiam na pod-witrynie. Później informacjami na jego temat podzielił się jeszcze Pan Patlewicz.
  3. Paweł Kukiz został wypromowany na lidera tzw. „środowisk alternatywnych” dla zagospodarowania wyborców o poglądach patriotycznych, którzy jednak nie chcieli poprzeć PiS-u (ostatecznie środowisko oburzonych nie otrzymało żadnej „jedynki” na listach). Analogicznie jako alternatywa dla PO powstała Nowoczesna, a dla SLD Razem – wszystko ustawione przez tych samych władców marionetek. Na ten moment uważam, że na polskiej scenie politycznej nie ma sił, które nie byłyby sterowane przez służby, loże i mafie (być może wyjątkiem jest Ruch Narodowy, ale głowy nie dam, Kukiz też rzucał fajne hasła, a po owocach poznaliśmy jego prawdziwe zamiary). Jeśli w tych partiach są nawet dobre osoby, to najwyraźniej ich wysiłki są skutecznie trwonione.
  4. Marian Kowalski, Paweł Chojecki i Kamil Całek również działają na szkodę ludzi dążących do zgody i wolności.
  5. Andrzej Sulima to kolejna postać, której co najmniej podejrzane wprowadzanie zamętu udało mi się potwierdzić. Znam przebieg jednego z prowadzonych przez niego warsztatów, jak również zapoznałem się z materiałami przez niego dostarczonymi. Nic nie złożyło się w całość. Twierdzi on, że potrafi stworzyć urządzenia działające w pewien sposób, że ma dowody, a nie potrafi ich przedstawić. Nic na potwierdzenie wygłaszanych tez.
  6. O Gościu Niedzielnym przydałby się również osobny wątek, ponieważ z ich redakcją także wymieniłem sporo maili jednak na ten moment jedynie napomknę, że chodziło o oskarżenia rządu Syryjskiego o atak chemiczny na własną ludność, który już po kilku dniach został zaliczony do grona ustawek przeprowadzonych przez USrael, tym razem rękami „białych hełmów”. Donosiły o tym nie tylko media syryjskie i rosyjskie, ale również angielskie i niemieckie, natomiast w Gościu Niedzielnym nie ukazało się żadne sprostowanie o które prosiłem. Kilka dni po sfingowanym zamachu wojska Izraelskie zabiły 60 Palestyńczyków protestujących przeciwko żydowskiemu apartheidowi w Palestynie. Gość Niedzielny jest propagandową tubą anty-rosyjską i pro-USraelską, czyli zamiast rzetelnej pochwały lub krytyki, bezczelnie kłamią.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s